Winda - Gdański Archipelag Kultury.

Zadaniem Klubu jest integracja wokół działań twórczych (teatr, muzyka, plastyka) ludzi w różnym wieku, o różnych doświadczeniach i drogach życiowych. Proponowane przez nas imprezy, zajęcia i projekty adresowane są do szerokiego wachlarza odbiorców, również osób niepełnosprawnych.


Winda - Gdański Archipelag Kultury jest organizatorem  m.in. następujących festiwali i przeglądów:

teatralnych:  Festiwal Sztuk Autorskich WINDOWISKO, Spotkania Trójmiejskich Teatrów Niezależnych

muzycznych: Gdańskie Noce Jazsowe, Wrzeszczańskie Dni Muzyki Organowej

  
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, podaj adres e-mail:

archiwum

archiwum

Warsztat TOTAL VOCAL IMPROVISATION


Data: 27-28 października 2012 zł

Warsztat TOTAL VOCAL IMPROVISATION przeznaczony jest dla wokalistów oraz wszystkich miłośników muzyki, śpiewu, rytmu, dla osób, które uwielbiają twórcze podejście do własnego głosu.


Zapraszamy osoby, które już śpiewają oraz takie, które lubią nowe wyzwania. Wiek nie gra roli. Zapraszamy zarówno Panie jak i Panów !

Warsztat będzie oparty na metodzie Integrative Voicework System® - technice rozwoju osobistego poprzez pracę z ciałem i głosem, która polega na głębokiej integracji głosu, ciała, ruchu, umysłu i ducha.

Podczas warsztatu poznasz swój głos z zupełnie innej strony, we wspólnym śpiewaniu, w improwizacji wokalnej i rytmicznej, w licznych zabawach i w ruchu.

Totalnie zanurzymy się w muzyce improwizowanej opartej na strukturach, wydobywając niezwykłe możliwości ludzkiego głosu, uruchamiając spontaniczną i radosną twórczość.

HARMONOGRAM
27 października – sobota, godz. 11.00 -15.00
28 października – niedziela, godz. 11.00 -15.00

PROWADZENIE
Agnieszka Kamińska, instruktorka pracy z głosem, wokalistka, tancerka gdańskiego Teatru Amareya. Dzięki rozległemu doświadczeniu w dziedzinach pracy z ciałem i głosem, stworzyła własną metodę rozwoju osobistego poprzez pracę z głosem – Integrative Voicework System®. Posiada wieloletnie doświadczenie wokalne w zakresie różnych technik i stylów, terapii głosem, improwizacji, duchowych praktyk wokalnych, a także w zakresie pracy z ciałem – tańca ekspresyjnego, tańca butoh, tańca współczesnego, jogi, Body Mind Centering, ruchu autentycznego, masażu, technik relaksacji i innych. Uczyła się od wybitnych pedagogów i śpiewaków takich jak: Olga Szwajgier, Zygmunt Molik, Meredith Monk, Ida Kelarova, Natalka Polovynka (Maisternia Pisni), Ang Gey Pin, Rocio Guitard, Shamal Amin i Nigar Hasib (Lalish Theater Labor) i innych. Obecnie jest instruktorką wokalistyki w szkole Musicollective, występuje w spektaklach teatralnych, realizuje własne projekty muzyczne, prowadzi warsztaty, tworzy opracowania muzyczne i wokalne do spektakli. W pracy szczególnie ceni sobie indywidualne podejście do uczestników.

OPŁATY
Karnet normalny: 150 zł
Karnet studencki: 120 zł

ZAPISY
Zgłoszenia przyjmowane są drogą e-mailową lub telefoniczną do 25 października.
Adres e-mail: amareya@teatramareya.pl
Telefon: 504 655 104

Rezerwację stanowi bezzwrotna przedpłata 50 zł (lub cała kwota) na konto podane przy przyjęciu zgłoszenia. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

MIEJSCE
Klub Winda – Gdański Archipelag Kultury
ul. Racławicka 17 Gdańsk, wejście od ul. Klonowicza

 więcje na teatramareya.pl