Winda - Gdański Archipelag Kultury.

Zadaniem Klubu jest integracja wokół działań twórczych (teatr, muzyka, plastyka) ludzi w różnym wieku, o różnych doświadczeniach i drogach życiowych. Proponowane przez nas imprezy, zajęcia i projekty adresowane są do szerokiego wachlarza odbiorców, również osób niepełnosprawnych.


Winda - Gdański Archipelag Kultury jest organizatorem  m.in. następujących festiwali i przeglądów:

teatralnych:  Festiwal Sztuk Autorskich WINDOWISKO, Spotkania Trójmiejskich Teatrów Niezależnych

muzycznych: Gdańskie Noce Jazsowe, Wrzeszczańskie Dni Muzyki Organowej

  
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, podaj adres e-mail:

archiwum

archiwum

Głos wrota mocy - warsztaty


Data: 28 luty - 1 marca 2015 zł

Głos może stać się kanałem naszej mocy – psychicznej i duchowej. Dzięki pracy z głosem i ciałem możemy odkopać nasz ukryty potencjał, rozpuścić wewnętrzne blokady, zacząć żyć swobodniej. 


28 luty - 1 marca 2015
Głos – wrota mocy
warsztat dla kobiet i mężczyzn

Warsztat „Głos – wrota mocy” został stworzony z myślą o osobach, które pragną:


- nauczyć się swobodnej komunikacji
- odzyskać połączenie głosu, ciała, ruchu, umysłu i ducha
- doskonalić świadomość własnego głosu i ciała
- przetransformować swoje problemy oraz postawę wobec nich
- zdobyć nowe umiejętności społeczne


W trakcie warsztatu:

- nauczysz się technik integracji głosu, ciała, ruchu, umysłu i ducha
- poznasz techniki transformujące przeżycia i emocje
- otworzysz swój głos i gardło
- ożywisz swoje ciało w ruchu
- wzmocnisz świadomość ciała, głosu oraz własnych przekonań
- poczujesz swobodny przepływ komunikacji
- poznasz techniki pracy z ciałem i głosem, które wydobędą Twój osobisty potencjał
- dowiesz się, jak dzięki pracy z głosem i ciałem możesz pracować z emocjami

W trakcie warsztatu będziemy:
- pracować w grupie i w parach, ucząc się technik samodoskonalenia oraz pracy z głosem, ciałem i umysłem
- pracować indywidualnie, skupiając się na konkretnych przypadkach uczestników – każdy może przyjść z konkretnym wyzwaniem lub problemem, z którym chce popracować.
- poznawać metodę Integrative Voicework System, która oferuje konkretne rozwiązania problemów z głosem, komunikacją, ekspresją, poczuciem wartości itp.

Warsztaty prowadzone są metodą Integrative Voicework System, która opiera się na holistycznym podejściu do człowieka, mając na celu zintegrowanie jego głosu, ciała, działania, ducha i umysłu. Metoda opiera się na pracy z głosem i ciałem; zawiera elementy psychologii, terapii głosu, ćwiczeń fizycznych, pracy z oddechem, pracy z wibracją dźwięku, muzykoterapii, tańca, jogi, treningu osobowości i technik relaksacyjnych.

Miejsce: Winda – GAK, ul. Racławicka 17, Gdańsk, wejście od ul. Klonowicza
Harmonogram: 28 luty-1 marca, godz. 11:00 – 16:00
Uczestnictwo: Zgłoszenia do 24 lutego pod adresem openvoicestudio@gmail.com lub pod numerem 504 655 104. Liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwację stanowi wpłata zaliczki 50zł na konto podane po otrzymaniu zgłoszenia.
Koszt: 180zł* – przy zgłoszeniu do 16 lutego, 220 zł* po tym terminie
(**zniżka 10% - dla osób, które uczestniczyły w przynajmniej jednym warsztacie Open Voice Studio)

Prowadzenie:
Agnieszka Kamińska – trenerka głosu, wokalistka, pedagog, twórczyni metody Integrative Voicework System, tancerka, choreograf, kompozytorka. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie rozwoju osobistego, terapii głosem, różnych technik i stylów wokalnych, improwizacji wokalnej i ruchowej, tańca, jogi, Body Mind Centering,
ruchu autentycznego, technik relaksacji, masażu. Jest również praktykiem Reiki oraz innych technik uzdrawiania. Ma duże doświadczenie w temacie bioenergetyki, terapii dźwiękiem, programowania neurolingwistycznego oraz life coachingu.

Jej metoda daje doskonałe rezultaty, dając uczestnikom konkretne narzędzia samodoskonalenia i oferując rozwiązania nawet długotrwałych problemów. Po warsztatach ich życie często diametralnie się zmienia, otwierają się oni na samych siebie, a w rezultacie zaczynają prowadzić życie pełne spełnienia.

Agnieszka od 2004 roku prowadzi warsztaty głosowe oraz rozwoju osobistego, jest także instruktorką śpiewu w prywatnej szkole muzycznej Musicollective w Gdańsku. Ponadto pracuje też z osobami, które doświadczyły przemocy, z trudną młodzieżą, osobami niewidomymi i niepełnosprawnymi. Realizuje również projekty edukacyjne oraz artystyczne. Jest także tancerką Teatru Amareya, wokalistką i liderką Atmen Trio. Jako wokalistka angażuje się w różnorodne projekty muzyczne oscylujące wokół muzyki eksperymentalnej i etnicznej, komponuje własne utwory i pisze teksty. Występuje również w spektaklach teatralnych, a także tworzy do nich opracowania muzyczne.