Winda - Gdański Archipelag Kultury.

Zadaniem Klubu jest integracja wokół działań twórczych (teatr, muzyka, plastyka) ludzi w różnym wieku, o różnych doświadczeniach i drogach życiowych. Proponowane przez nas imprezy, zajęcia i projekty adresowane są do szerokiego wachlarza odbiorców, również osób niepełnosprawnych.


Winda - Gdański Archipelag Kultury jest organizatorem  m.in. następujących festiwali i przeglądów:

teatralnych:  Festiwal Sztuk Autorskich WINDOWISKO, Spotkania Trójmiejskich Teatrów Niezależnych

muzycznych: Gdańskie Noce Jazsowe, Wrzeszczańskie Dni Muzyki Organowej

  
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, podaj adres e-mail:

archiwum

archiwum

Głos i emocje


Data: 11-12 kwietnia 2015 zł

Nasze życie jest pełne emocji, którym warto pozwolić istnieć, ażeby poczuć pełnię człowieczeństwa. Chcąc radzić sobie z trudniejszymi emocjami, warto je uwolnić i zintegrować, aby żyło nam się swobodniej, spontanicznie wkraczając w nowy dzień, bez przytłaczającego bagażu przeszłości.

"Głos i emocje" to warsztat pracy z emocjami poprzez głos i ciało, skierowany do:

- osób pragnących uwolnić i zintegrować swoje emocje dzięki pracy z głosem i ciałem
- osób, które doznały przeżyć, które pragną przetransformować
- psychologów, psychoterapeutów, trenerów, terapeutów zajęciowych i innych, którzy chcą poznać dodatkowe techniki uwalniania i transformacji emocji

W trakcie warsztatu:

- nauczysz się technik uwalniania emocji przez głos, ciało, ruch (uwaga ! możesz poczuć niesamowite pokłady energii, które w Tobie drzemią)
- poznasz techniki transformujące przeżycia i emocje (uwaga ! może to znacznie przyspieszyć Twój rozwój)
- otworzysz swój głos, gardło i ciało
- poczujesz swobodny przepływ emocji i komunikacji


W trakcie warsztatu będziemy:
- pracować w grupie i w parach, ucząc się technik pracy z głosem, ciałem i umysłem
- pracować indywidualnie, skupiając się na konkretnych przypadkach uczestników – każdy może przyjść z konkretnym wyzwaniem lub problemem, z którym chce popracować.
- poznawać metodę Integrative Voicework System, która oferuje konkretne rozwiązania problemów z głosem, emocjami, komunikacją, ekspresją, poczuciem wartości itp.


Warsztaty prowadzone są metodą Integrative Voicework System, która opiera się na holistycznym podejściu do człowieka, mając na celu zintegrowanie jego głosu, ciała, działania, ducha i umysłu. Metoda opiera się na pracy z głosem i ciałem; zawiera elementy psychologii, terapii głosu, ćwiczeń fizycznych, pracy z oddechem, pracy z wibracją dźwięku, muzykoterapii, tańca, jogi, treningu osobowości i technik relaksacyjnych.

Prowadzenie:
Agnieszka Kamińska – trenerka głosu, wokalistka, pedagog, twórczyni metody Integrative Voicework System, tancerka, choreograf, kompozytorka. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie rozwoju osobistego, terapii głosem, różnych technik i stylów wokalnych, improwizacji wokalnej i ruchowej, tańca, jogi, Body Mind Centering, ruchu autentycznego, technik relaksacji, masażu. Jest również praktykiem Reiki oraz innych technik uzdrawiania. Ma duże doświadczenie w temacie bioenergetyki, terapii dźwiękiem, programowania neurolingwistycznego oraz life coachingu.

Jej metoda daje doskonałe rezultaty, dając uczestnikom konkretne narzędzia samodoskonalenia i oferując rozwiązania nawet długotrwałych problemów. Po warsztatach ich życie często diametralnie się zmienia, otwierają się oni na samych siebie, a w rezultacie zaczynają prowadzić życie pełne spełnienia.

Agnieszka od 2004 roku prowadzi warsztaty głosowe oraz rozwoju osobistego, jest także instruktorką śpiewu w prywatnej szkole muzycznej Musicollective w Gdańsku. Ponadto pracuje też z osobami, które doświadczyły przemocy, z trudną młodzieżą, osobami niewidomymi i niepełnosprawnymi. Realizuje również projekty edukacyjne oraz artystyczne. Jest także tancerką Teatru Amareya, wokalistką i liderką Atmen Trio. Jako wokalistka angażuje się w różnorodne projekty muzyczne oscylujące wokół muzyki eksperymentalnej i etnicznej, komponuje własne utwory i pisze teksty. Występuje również w spektaklach teatralnych, a także tworzy do nich opracowania muzyczne.

Harmonogram: 11-12 kwietnia, godz. 11:00 – 16:00
Uczestnictwo: Zgłoszenia do 7 kwietnia pod adresem openvoicestudio@gmail.com lub pod numerem 504 655 104. Liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwację stanowi wpłata zaliczki 50zł na konto podane po otrzymaniu zgłoszenia.
Koszt: 220zł przy zgłoszeniu do 30 marca, 260zł po tym terminie
Miejsce: Winda-GAK
Zapraszamy !!!